Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(85)
1 2 3 4 5 6 7 8 9
(55) Aneta i grupa 16, 5
email

Mega zadowoleni i zresetowani pozdrawia grupka 16, 5 człowieka :-)


(54) Emilia
email

Wielkanocne święta spędziliśmy w rodzinnym gronie i w przemiłej atmosferze. Menu świąteczne przeszło moje oczekiwania po prostu raj dla podniebienia. Gospodarze stanęli na wysokości zadania i serwowali dania na najwyższym poziomie. Bardzo elegancko ozdobione stoły, całe wnętrze pensjonatu czyste i gustownie urządzone. Okolica otoczona cudownymi lasami na pewno jeszcze wrócimy w to magiczne miejsce nie tylko na odpoczynek ale również na grzybobranie.
Emilia, Piotr i Paweł.

(53) Karola
url 

Miejsce wydaje się świetne :)

(52) auto big devil
pon, 8 luty 2016 08:00:36 +0000
url  email

Wybieramy sie znów w tym roku, wspaniałe miejsce. pozdrowienia i oby do lata

(51) Antek
url  email

Świetna robota, przemili gospodarze. Miejsce godne polecenia

(50) Kama
url  email

Świetna agroturystyka, z klimatem :)

(49) Ania i Krzyś
url  email

Byliśmy i bardzo miło wspominamy, z tego pośpiechu wyleciało nam z głowy wystawienie opini od razu, ale lepiej pozno niz wcale. Właściciele to bardzo pomocni przemili ludzie, okolica jestwysmienita. Wszystko tak jak powinno byc w agroturystyce :)

(48) Ania
url  email

Jak się patrzy na to główne zdjęcie to aż chce się pokajakować :D

(47) Grażyna i Janusz

Spędziliśmy tutaj wspaniały tydzień otoczeni opieką przemiłych gospodarzy, którzy byli nam pomocni w każdej sytuacji. Doznania kulinarne niezapomniane dzięki tradycyjnej polskiej kuchni. Miejsce idealne do aktywności na świeżym powietrzu (fajne ścieżki rowerowe, przeurokliwy spływ Krutynią), a równocześnie do spędzenia czasu w spokoju i ciszy w oderwaniu od zgiełku codzienności. A po powrocie mamy na szczęście zakupione przepyszne przetwory wykonane przez gospodarzy, które zarówno w jesienne jak i zimowe wieczory będą nam umilać czas i przypominać o cudownie spędzonych chwilach.

(46) Monika i Andrea

Naprawdę wspaniałe miejsce! Dawno tak nie wypoczęliśmy! Cudowna, cicha okolica z mnóstwem malowniczych tras rowerowych, biegnących wśród niekończących się lasów i jezior. Gospodarze przemili i bardzo pomocni. Jedzenie fantastyczne i to w ilościach, których nie sposób spożyć :-)
Polecamy to miejsce wszystkim tym, którzy szukają CISZY, SPOKOJU i oderwania się od całorocznej bieganiny, oraz tym, którzy lubią aktywny wypoczynek (rowery, kajaki, spacery).
Serdecznie pozdrawiamy! :-)