Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

(90)
1 2 3 4 5 6 7 8 9
(60) him
url 

Świetne miejsce

(59) Iwona
pon, 14 listopad 2016 12:00:23 +0000
email

Ktoś, kto nie widział Mazur w listopadzie nie wie, jakie są piękne. Ktoś, kto nie spędził kilku dni w agroturystyce Pod Dzika Gruszą nie wie, jak cudownie można odpoczywać w gustownym , funkcjonalnym, wygodnym domu, być w subtelny sposób "dopieszczonym" przez gospodarzy, spędzić wspaniałe chwile w ciszy przed kominkiem i wyjechać o kilogram cięższym dzięki rewelacyjnej kuchni. Godne polecenia to za mało. Tam trzeba pojechać.
Iwona

(58) Ewa
email

W sierpniu spędziliśmy z rodzinką cudowny tydzień. Pokoje i ogólnie dom godne polecenia - czysto, ładnie, jak ktoś ma chęć - można integrować się z innymi gośćmi. Są ku temu miejsca: salon z kominkiem, pamiętne ognisko do późnych godzin nocnych.... :-) Okolica nas zauroczyła. Można zapomnieć o codziennym zgiełku. I chyba o to w tym wszystkim chodzi. A kto lubi aktywność też się coś znajdzie: jest gdzie pojeździć na rowerach -wokół przepiękne lasy, jeziorka, a samochodem do wielu atrakcyjnych mazurskich miejsc jest stąd bardzo blisko. Gospodarz "równy gość", bardzo zaangażowany, przepyszne jedzenie. POLECAM!!! Pozdrawiamy Gospodarzy i przebywających w tamtym okresie gości!!
Ewa i Tomek z dzieciakami

(57) Jacek
url  email

Bylismy z rodzina kilka dni w sierpniu.
Do wycieczek po srodkowych Mazurach idealna baza. W promieniu 30-40 km wiekszosc najcirkawszych mazurskich atrakcji.
Warunki bardzo dobre , atmosera i jedzenie domowe.
Polecamy . Warto przyjechac


(56) Kazik
email

Spędziliśmy "Pod Dziką Gruszą" tydzień w lipcu. Jestem z pobytu bardzo zadowolony. Zarówno z jakości pokoju, jak i z bardzo dobrych śniadań. Zwraca uwagę ciągła chęć pomocy ze strony gospodarza w każdej możliwej sprawie. Czy to pośrednictwa w załatwieniu jednodniowego spływu kajakowego, czy też zakupu ryb lub mleka :-). Okolica idealna dla nielubiących zatłoczone ośrodki wakacyjne. Dobry punkt wypadowy na grzyby, spacery po lesie i przejażdżki rowerowe.

P.S. Dla zainteresowanych: Na tej plazy na zdjęciach jest już molo ;-).

(55) Aneta i grupa 16, 5
email

Mega zadowoleni i zresetowani pozdrawia grupka 16, 5 człowieka :-)


(54) Emilia
email

Wielkanocne święta spędziliśmy w rodzinnym gronie i w przemiłej atmosferze. Menu świąteczne przeszło moje oczekiwania po prostu raj dla podniebienia. Gospodarze stanęli na wysokości zadania i serwowali dania na najwyższym poziomie. Bardzo elegancko ozdobione stoły, całe wnętrze pensjonatu czyste i gustownie urządzone. Okolica otoczona cudownymi lasami na pewno jeszcze wrócimy w to magiczne miejsce nie tylko na odpoczynek ale również na grzybobranie.
Emilia, Piotr i Paweł.

(53) Karola
url 

Miejsce wydaje się świetne :)

(52) auto big devil
pon, 8 luty 2016 08:00:36 +0000
url  email

Wybieramy sie znów w tym roku, wspaniałe miejsce. pozdrowienia i oby do lata

(51) Antek
url  email

Świetna robota, przemili gospodarze. Miejsce godne polecenia